Арт-проект «LOVE.Сontemporary» -Музей українського живопису

Арт-проект «LOVE.Сontemporary»

Музей історії Києва та Zenko Gallery представляють арт-проект «LOVE. Сontemporary».

15 українських пар, а отже, 30 художників, яких поєднало і кохання, і мистецтво, представлять киянам та гостям столиці свій погляд на одвічні цінності нашого буття, найважливішою серед яких, безумовно, є любов.

“Любов – одне з ключових понять усіх філософських систем і гуманістичних релігій останніх чотирьох тисячоліть історії і Заходу, і Сходу. Це, безсумнівно, також фундаментальна тема світової культури та історії мистецтва, — зазначає куратор проекту Юлія Нужина. — Виклик попрацювати з цією темою прийняли українські пари митців, представники сучасного мистецтва різних поколінь з усієї України. Кожна з пар стала успішною у тому числі й завдячуючи коханню”.

До участі у виставці куратор проекту Юлія Нужина запросила 15 пар українського контемпорарі арту. Єдиним  учасником без пари  став Роман Жук — 31-й митець, чия екстравагантна інсталяція у формі серця зустрічатиме відвідувачів виставки на першому поверсі Музею історії Києва.

На виставці представлені живопис, графіка, фотографії, інсталяції та відео-арт.

“Цей глибоко особистий проект для кожного з учасників є надзвичайно важливим і для  Zenko Gallery. Адже без любові, в тому числі й до мистецтва, у нас би нічого не вийшло, — говорить Адріан Афтаназів, співзасновник Zenko Gallery. — Цього року виставка LOVE.contemporary стане першим проектом нашої галереї у столиці”.

Куратор проекту: Юлія Нужина

Партнери проекту: Фонд культурних ініціатив ArtHuss, Музейно-виставковий центр “Музей історії Києва”

Учасники проекту:

Аліна Прищепа та Андрій Ахтирський, Тереза і Михайло Барабаш, Ірина Бережко та Bondero, Тетяна Малиновська та Артем Волокітін, Анастасія Лойко та Володимир Гуліч, Ната Трандафір та Ігор Гусєв, Ольга Сабко та Михайло Завальний, Сюзанна Клаузен та Павло Керестей, Дар’я Кольцова та Роман Михайлов, Тетяна Щеглова та Роман Новен (група Synchrodogs), Франсуаза Оз та Богдан Перевертун, Ілона Сільваші та Ярослав Присяжнюк, Марина Скугарєва та Олег Тістол, Емма та Руслан Тремби, Маша Шубіна та Ілля Чічкан. Спеціальний гість — Роман Жук.

Михайло Барабаш. «Спектральна чутливість». Інсталяція. 2017

Емма Треба. «Стан» (диптих), 2017

Дар’я Кольцова. «Трофей». Інсталяція. 2017

Артем Волокітін. Garden. Amplitude. (диптих), 2017

Слава Займак-художник, Игорь Романовский-скульптор, А. Кольцов-художник

Фото — Юлія Наумова.

Експозиція триватиме до 2 квітня 2017 року.

Режим роботи МВЦ «Музей історії Києва» (вул. Б. Хмельницького, 7)

Пн. – з 11.00 до 16.00 (каса – до 15.15).

Вт.–Нд. – з 11.00 до 19.00 (каса – до 18.15)