Арт-проект «Лінії долі» -Музей українського живопису

Арт-проект «Лінії долі»

В МВЦ «Музей історії Києва» працює ювілейна виставка, арт-проект «Лінії долі» київського скульптора Ігоря Романовського.

Експозиція  демонструє вибрані твори відомого київського скульптора Ігоря Романовського за 25 років та ексклюзивну колекцію зліпків долонь видатних творчих особистостей сучасності.

Художник і філософ у скульптурі Ігор Романовський цього разу підготував сюрприз, пронизавши свої роботи енергією глибин пізнання себе і світу, заклавши у свої роботи вічний посил ПОШУКУ, що може підказати навіть прискіпливому поціновувачу мистецтва шляхи розкриття вічних запитань і відповідей…

Автор проекту «Лінії долі» – Ігор Романовський – один з романтичних скульпторів України, працює в жанрі скульптури малих форм. Кожна виставка – це новий виток у його мистецтві. І не лише за рахунок ідей и посилів, але й за формою, за використаним матеріалом.

1

Рок

«Rock around  the clock». Бронза, вініл. 1991

приборування

«Приборкування Мустангу».  Бронза. 2014

На виставці буде представлена образна бронза та колекція скульптур з грамплатівок, зроблена у власному стилі ROMART, який отримав назву від імені її автора. В 90-х роках минулого століття – це була еволюція у мистецтві, яка і сьогодні вражає. Створюючи свої унікальні вінілові скульптури з старих грамплатівок, автор виразив власний погляд відносно історії рок-культури, а також спромігся в скульптурі «оживити» музику. Не випадково проект «Вінілове століття» був цікаво представлений у лондонській галереї Patni Gallery та у гамбургському музеї Бітломанії у 2011 році.

Венецианская-ночь

«Венеціанська ніч». Бронза. 2007

Андреналин

«Андреналін». Бронза. 2013

2

Окрім скульптури, Ігор Романовський представить в МВЦ «Музей історії Києва» раритетну колекцію гіпсових зліпків долонь відомих творчих особистостей, котрі мали на нього чималий вплив на духовно-чуттєвому рівні. Однією з таких постатей є легенда українського театру і кіно Богдан Ступка. Відтепер зліпок долоні великого актора у вигляді бронзового панно прикрашає фойє театру ім. Івана Франка. Також, кожен відвідувач вернісажу має можливість доторкнутися до долонь: Михайла Жванецького, Олега Лундстрема, Андрія Макаревича, Бориса Гребєнщикова, лідера гурту «Space» Дідьє Маруані, Енвера Ізмайлова, акторів комік-трупи “Маски” Георгія Делієва та Бориса Барського.

Ім’я скульптора Ігоря Романовського увійшло в некомерційне видання, книгу Ігоря Шарова “100 особистостей України 1991-2011″.

Стерео

«Стерео. Імітація». Бронза. 2013

Моногамнисть

«Моногамність». Бронза. 2014