Архівне: «Солодкі дівчата» Петра Сипняка -Музей українського живопису

Архівне: «Солодкі дівчата» Петра Сипняка

Источник: http://shtuka.net.ua

В травні цього року кав’ярня-галерея «Штука» до дня міста Лева представила виставку живопису Петра Сипняка «Солодкі дівчата».

Полотна художника об’єднуються головними героїнями сюжетів, що відбуваються на вулицях Львова. У середмісті часто можна зустріти дівчат у вишуканих сукнях, які пригощають львів’ян і гостей міста солодощами та посмішками. Петра Сипняка ці живописні фігури надихнули створити серію картин. «Цікаві композиційні знахідки, різноманітне трактування образів, несподівані співставлення фактур створюють в цілому багатогранне полотно, яке захоплює своєю неординарністю…», - відгукується про роботи художник Віктор Жмак.

Петро Сипняк народився 29 січня 1959 року у селі Лани неподалік міста Галич на Івано-Франківщині. У 1985 році закінчив навчання у Львівському Інституті прикладного та декоративного мистецтва. З 1991 року - учасник численних міжнародних виставок в Україні та Західній Європі.

Член Національної Спілки художників України. Член Спілки художників «Клуб українських мистців». З 2002 року - Заслужений художник України. У 2014 році отримав почесне звання Народного художника України.

Кав’ярня-галерея «Штука»: Львів, вул..Котлярська,8