Андрій Блудов. «TV. Obscura». -Музей українського живопису

Андрій Блудов. «TV. Obscura».

Источник: www.triptych-art.com/
Галерея сучасного мистецтва «Триптих АРТ» презентує персональну виставку живопису Андрія Блудова «TV. Obscura».

Проект представлений серією містичних пейзажів, дія яких розгортається у внутрішньому просторі. Вони транслюють свою власну систему образів, викривлених у загадковому ящику – обскурі.

Таким чином, набір ординарних об’єктів та предметів, що зазнали аберації, набуває іншого сенсу та моторошного звучання. Сюрреалістична канва сюжету та холодний подих небезпеки нагадують фільми Девіда Лінча, а фантастичні елементи, які органічно вплітаються в реальне оповідання, прослідковуються в латиноамериканській прозі – у  Хорхе Луїса Борхеса або Габрієля Гарсія Маркеса. Через цю особливу стилістичну систему  кожен твір передає жах повсякдення.

Для поглиблення цього відчуття постає певна імітація телевізора, який транслює іншу реальність, відхилення від звичних рамок та іде пліч-о-пліч з ретрансляцією, спотвореною внутрішнім баченням і, відповідно, передбачає похмуре уявлення про те, що відбувається в контексті звичних об’єктів. Окрему вагу надають телевізійні перешкоди, виражені потужними горизонталями, що представляють собою метафору космічного включення, впливу певної тонкої сили, яка також втручається у реальність, спотворюючи її ще більше.

IMG_7180

IMG_7184

Художник Андрій Блудов і директор галереї Тетяна Савченко

IMG_7187

IMG_7195

Андрій Блудов народився 1962 року.1982 – закінчив Київський художньо-промисловий технікум.1990 – закінчив графічний факультет Київського державного художнього інституту.Член Спілки художників України, викладач живопису в Академії образотворчого мистецтва і архітектури.Живе та працює у Києві.

IMG_7175

IMG_7182

IMG_7171

IMG_7170

Андрій-Блудов.TV

IMG_7177

IMG_7172

Виставка працює за адресою: Київ, вул. Десятинна, 13. Галерея «Триптих АРТ».

Виставка триватиме 27 квітня–9 травня.