«Абстрактні контейнери» Мері Іверсон проти глобалізації -Музей українського живопису

«Абстрактні контейнери» Мері Іверсон проти глобалізації

Источник: http://artukraine.com.ua

Американська художниця Мері Іверсон заповнює природні пейзажі «контейнерами» у вигляді різнокольорових абстрактних фігур.

Роботи Іверсон поєднують елементи малюнку, колажу та фотографій. На них художницю з Сієтла надихають щорічні подорожі парками та кемпінгами Америки.

Арт-«контейнерами» мисткиня демонструє ситуацію, коли глобалізація та довкілля зливаються, а матеріальні блага помножуються, допоки не стають єдиним цілим із природою.

В 2002 р. Мері Іверсон здобула художню освіту в Університеті Вашингтона (University Of Washington). Нині вона викладає малювання в Skagit Valley College. У жовтні заплановано одразу дві виставки Іверсон – у Мюнстері (Німеччина) та в її рідному Сієтлі (США).

Джерело: thisiscolossal.com