Благодійна діяльність і АРТ-терапія для бійців-Музей українського живопису

Благодійна діяльність і АРТ-терапія для бійців

Мистецтво можливо світ і не врятує, але однозначно може зробити кращим. Музей періодично влаштовує виставки-продажі картин, а виручені гроші спрямовує на підтримку переселенців зі Сходу. І у рамках однієї з виставок стартувала акція під назвою: «Лікарі рятують тіло, а мистецтво — душу»! Музей почав збирати гроші для придбання матеріалів для малювання …бійцям АТО. Уроки малювання у шпиталі, за вчителів — художники-волонтери навіщо? АРТ-терапія — дієвий спосіб подолання «військового синдрому». Бійці завзято узялися за пензлі. Коли назбиралася виставка, благодійна діяльність вже йшла повним ходом і Музей провів Благодійний Аукціон. Усі виручені гроші — на продовження військово-мистецького проекту.