Наші проекти -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
(056) 794 09 88, +38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68

Наші проекти

alt
Симпозіуми Емальєрів

Музей українського живопису щомісяця ініціює проведення симпозіумів емальєрів. Ми збираємо усіх провідних художників, що працюють у техніці художньої емалі. Завдяки таким професійним форумам художники можуть продемонструвати власні мистецькі здобутки. А світ почути нові імена. Коло емальєрів-професіоналів, які вже встигли заявити про себе голосно і творчо шириться: Василь Тимко, Степан Марчук, Неллі Княжковська, Марія Луцик, Тетяна Ільїна, Праскі Вітті, Тамара Турдиєва, Устим Федько, Олеся Федько, Анастасія Рябчук, Іван Кириченко.

Дізнатися більше
alt
День міста — 2015

Проект: День міста
Зазвичай день заснування чи одержання статусу міста. Іноді ця дата присвячується якій-небудь історичній події, національному чи регіональному святу. День міста — визначна подія для містян та гарний привід привітати одне одного. Музей українського живопису із задоволенням дарує Дніпропетровцям — свій мистецький подарунок. Щоразу — це унікальна подія. Програма насичена та різнопланова. Ми вміємо робити свято цікавим для дорослих та маленьких.


Дізнатися більше
alt
Пленери

Музей українського живопису дарує художникам творчу відпустку. У якій — митець заряджається позитивом, ловить наснагу і творить.

Умови роботи прості — музей забезпечує матеріалами, житлом та харчуванням. Художник віддячує кількома роботами, що поповнюють колекцію музею.

На рахунку Музею українського живопису вже три плодотворних пленера. Береги Дніпра біля селища Мішурін Ріг надихнули на «Зимовий пленер». Андрій Карпович, Андрій Соколенко, студенти НАОМА Олександр Антонюк, Михайло Альперович, Олексій Омельченко, а також директор …

Дізнатися більше
alt
Днiпровский колайдер

Музей українського живопису у 2015 році започаткував проведення Фестивалю сучасного мистецтва «Дніпровський колайдер»
Відтепер кожного року в канун святкування Міжнародного дня Музеїв у Дніпропетровську стартує безпрецедентний масштабний фестиваль.
До участі ми запрошуємо художників, поетів, музикантів, які можуть голосно заявити про себе в царині Сучасного мистецтва.

У програмі:
— Виставки художніх творів митців
— Інсталяції
— Перфоманси
— Поетичні вишукування
— Музично-театральні імпрези

Дізнатися більше
alt
Благодійна діяльність і АРТ-терапія для бійців

Мистецтво можливо світ і не врятує, але однозначно може зробити кращим. Музей періодично влаштовує виставки-продажі картин, а виручені гроші спрямовує на підтримку переселенців зі Сходу. І у рамках однієї з виставок стартувала акція під назвою: «Лікарі рятують тіло, а мистецтво — душу»! Музей почав збирати гроші для придбання матеріалів для малювання …бійцям АТО. Уроки малювання у шпиталі, за вчителів — художники-волонтери навіщо? АРТ-терапія — дієвий спосіб подолання «військового синдрому». …

Дізнатися більше
alt
Музей художньої емалі

У стінах Музею українського живопису відкрито єдиний в Україні Музей художньої емалі. За усіма законами музейної справи. Колекція унікальна і постійно поповнюється шедеврами від найкращих українських емальєрів. Сьогодні до емалі звертаються українські художники різних спеціальностей монументалісти, живописці, графіки, скульптори, ювеліри, бо вбачають у цій техніці нові можливості для втілення своїх творчих задумів. Вироби з емалі стійкі до температурних перепадів та практично непідвласні руйнуванню з часом.

 

Мистецтво емалі, або, як …

Дізнатися більше