Про музей -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

Про музей

Музей українського живопису – приклад успішного культурологічного проєкту. Відкриття закладу, активна виставкова робота та прогресивний розвиток музею ще раз доводить — навіть в умовах кризи цілком реально реалізовувати мистецькі ініціативи, заряджати суспільство культурологічною інформацією, та енергією творчості.

 

Музей українського живопису було відкрито 10 жовтня 2013-го, сьогодні це сучасний креативний арт-майданчик, справжній епіцентр культурного життя Дніпра. Відкриті музейні фонди, три поверхи виставкового простору, майстерні, музейний простір та Сад скульптур. Понад 5000 художніх творів складають нині основу музейного зібрання. Це живопис, графіка, художня емаль та скульптура. Колекція постійно оновлюється новими надходженнями витворів мистецтва.

 

В галереї при Музеї завжди можна придбати оригінальний авторський витвір із сертифікатом музейного зразка, що стане чудовою інвестицією, прикрасою в інтер’єрі, або подарунком близькій людині.

 

Арт-простір:

 

Ядром колекції Музею українського живопису – є твори відомих художників дніпропетровської школи, що жили і творили у другій половині 20-століття.

 

Другий та третій поверхи музею – експозиції, які постійно оновлюються. У залах виставляються відомі українські художники та експонуються креативні проєкти у рамках фестивалів емальєрного, графічного та сучасного мистецтва.

 

Партнери нашого музею

alt