Мистецтво в iнтер’єрi -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ
Введiть код доступу :

Мистецтво в iнтер’єрi

Предмет мистецтва В інтер’єрі. Розкіш? Необхідність? Потреба? Чи архаїзм?

Історичні факти яскраво свідчать – наші пращури прикрашали печери наскальним живописом. Далі були фрески, ікони, гобелени, картини. Бо невиразні стіни житла – це сіро і сумно. Простір стає «нашим», отримує душу із дотиком мистецтва. Картина в інтер’єрі додає життя простору, робить його неповторним, унікальним та ексклюзивним. Картина – останній штрих у створенні інтер’єру, візитна картка будинку та господаря. Тому і вибір її не може бути випадковим.

Аргументи на користь предметів живопису в інтер’єрі

  1. Картина – інструмент. Завдяки наявності предмету живопису можна вплинути на сприйняття інтер’єру. Скоригувати пропорції меблів, візуально розширити простір, додати об’єму. Картина може стати центральним елементом інтер’єру. Якщо одне приміщення прикрашають кілька предметів мистецтва – важливо правильно побудувати експозицію, аби дати можливість кожній роботі «бути побаченою». Правильне розташування гарантує гармонійне сприйняття архітектурної та стилістичної концепції помешкання чи офісу.

  2. Картина – ідея. Завдання картини підкреслити стиль інтер’єру. Класичний пейзаж у важкому золотому багеті не «впишеться» у сучасний інтер’єр ( у стилі мінімалізму чи хай-теку), а абстракція, що побудована на динаміці ліній та кольору, буде дивно виглядати в сусідстві з меблями «під старину». Таку ситуацію навряд чи врятує мода на еклектику. Мистецтво змішування стилів під силу лише професіоналу.

  3. Картина - здоров’я. Будинок - це не просто місце проживання, це середовище, де формується та коригується психологічний стан людини. Інтер’єр здатний впливати на психоемоційний стан людини. Радувати, заспокоювати, чи навпаки спонукати до активності. Картина – сильний візуальний символ. Мистецький витвір привертає до себе увагу, задає тон інтер’єру.

  4. Картина – інвестиція. Мистецький витвір художника є високохудожньою цінністю. Придбання картини - альтернативний, і водночас вельми вигідний спосіб вкладання коштів.

  5. Картина – подарунок. Живопис – елітний подарунок. Такий презент підкреслює вишуканість смаку того, хто дарує картину. Якщо ваших особистих знань бракує для правильного вибору предмету живопису краще проконсультуватися у фахівця-мистецтвознавця та дизайнера інтер’єрів. В ідеалі – вибір картини для розміщення в інтер’єрі має бути командною роботою професіоналів. Мистецтвознавець ґрунтовно володіє мистецтвознавчим масивом інформації, а художником-дизайнер «відчує», яким кольором, композицією, жанром та стилем має бути наповнений той чи інший інтер’єр, та, безумовно, пасуватиме тій чи іншій особі у якості подарунку.
  6. Картина – імідж. Підкреслити індивідуальність власну, чи того обранця, який отримає картину в дар. Варто лише правильно обрати зображення. І головне - картина може бути «красномовнішою» за господаря.

  7. Картина – предмет колекціонування. Предмети живопису досить часто з прикрас інтер’єру перетворюються на предмети колекціонування. Престижно. Вигідно. Модно. Актуально. Досить часто перші мистецькі здобутки є стартом колекції. А можливо це перший крок до приватної власної галереї, яка може стати душевною втіхою та вигідним бізнесом.
Обираючи твір мистецтва, Ви даруєте нові захоплення, емоції та враження!

Класичне мистецтво
Живопис, графiка
Сучасне мистецтво
Живопис, графiка
Сучасне мистецтво
Художня емаль
Скульптура
alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt