Друкована графіка — це популярний у всі части художній напрямок. Шляхом тиражування зображення митець реагує на актуальні події. Малюнок демонструє характер, темперамент, настрій художника. Мова графіки заснована, головним чином, на виразних можливостях лінії, штриха, плями, фону основи, з яким зображення утворює контрастне або нюансне співвідношення. Дніпровськи майстри — відроджують старі традиції та вчать тих, в кого до цього виду мистецтва лежить душа.
С. Алієв і О. Нем’ятий належать до генерації українських митців, творчий розквіт яких припав на межу тисячоліть, тож кризовість доби з її апокаліптичністю, знищуванням старих «богів» та стверджуванням «нових», народжуванням поколінь «мертвих» та «ненероджених» людей і творів, очевидна… Духовна задуха, інформаційна обмеженість, другорядність усього національного, зокрема й українського мистецтва, мається на увазі, справжнього. То було, перефразуючи В. Петрова, «радянське» мистецтво «українською мовою» – тому протистояння офіціозові, його знецінення, дистанціювання від нього («не вступ» до членів Спілки художників, навіть до нинішньої) були й є формою самозбереження, внутрішньою втечею і остаточним штрихом до їхньої самоідентифікації. Сергій Алієв-Ковика, йдучи від традиції українських стародруків. Народного мистецтва, старої німецької гравюри та творів німецьких експресіоністів до власного, так би мовити, «суворого» стилю у графіці та живопису – до жорсткої побудови простору, «лаконічності», точності, ясності, відвертості».
Художники у майстерні продовжують творити, відроджують техніку, висловлюють власне художнє слово у нових формах візуального мистецтва.
Випускниця ДОТХК. Молода талановита художниця. Працює у різних техніках: емаль, графіка. Має вдалі спроби в роботі реставратора.
Групові майстер класи:
Майстер-клас вихідного дня:
Партнери нашого музею