Майстерня друкованої графіки ПОРОГИ-Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

Майстерня друкованої графіки ПОРОГИ

Про техніку:

Друкована графіка — це популярний у всі части художній напрямок. Шляхом тиражування зображення митець реагує на актуальні події. Малюнок демонструє характер, темперамент, настрій художника. Мова графіки заснована, головним чином, на виразних можливостях лінії, штриха, плями, фону основи, з яким зображення утворює контрастне або нюансне співвідношення. Дніпровськи майстри — відроджують старі традиції та вчать тих, в кого до цього виду мистецтва лежить душа.

 

Про майстрів:

Сергій Алієв-Ковика та Олександр Нем’ятий

З матеріалу І. Мазуренко, старшого наукового співробітника музею «Літературне Придніпров»є»

С. Алієв і О. Нем’ятий належать до генерації українських митців, творчий розквіт яких припав на межу тисячоліть, тож кризовість доби з її апокаліптичністю, знищуванням старих «богів» та стверджуванням «нових», народжуванням поколінь «мертвих» та «ненероджених» людей і творів, очевидна… Духовна задуха, інформаційна обмеженість, другорядність усього національного, зокрема й українського мистецтва, мається на увазі, справжнього. То було, перефразуючи В. Петрова, «радянське» мистецтво «українською мовою» – тому протистояння офіціозові, його знецінення, дистанціювання від нього («не вступ» до членів Спілки художників, навіть до нинішньої) були й є формою самозбереження, внутрішньою втечею і остаточним штрихом до їхньої самоідентифікації. Сергій Алієв-Ковика, йдучи від традиції українських стародруків. Народного мистецтва, старої німецької гравюри та творів німецьких експресіоністів до власного, так би мовити, «суворого» стилю у графіці та живопису – до жорсткої побудови простору, «лаконічності», точності, ясності, відвертості».

Художники у майстерні продовжують творити, відроджують техніку, висловлюють власне художнє слово у нових формах візуального мистецтва.

Аліна Набока

Випускниця ДОТХК. Молода талановита художниця. Працює у різних техніках: емаль, графіка. Має вдалі спроби в роботі реставратора.

 

Про майстер-класи:

Вартість:

Групові майстер класи:

 1. Друк листівок з готових плашок – 20 грн ( групи від 5 до 25 людей)
 2. Створення ліногравюри колективно – 30 грн ( група до 10 людей)

Майстер-клас вихідного дня:

 1. Дорослі ( ліногравюра) – 150 грн
 2. Діти – 100 грн ( ліногравюра)
 3. Офорт на флизиліновій плівці – 170 грн
 4. Офорт на металі – 250 грн
 5. Гравюра на дереві – 200 грн
 6. Друк на тканині ( конверти, зошити, шкарпетки) – 150 грн
 7. Постійні відвідувачі зі своїми матеріалами ( використання виключно фарби і верстатів) – 50 грн
 8. Абонемент
  • дорослі – 420 грн ( 4 заняття)
  • діти – 280 грн

 

Партнери нашого музею

alt