Завітайте до «Ван Гога» на зустріч з Гогеном -Музей українського живопису

Завітайте до «Ван Гога» на зустріч з Гогеном

Безкоштовні лекції протягом літа! 7 червня продовження циклу лекцій «День народження великого художника»: життя і творчість Поля Гогена.

7 червня 2015 року о 16:00 відкриваємо цикл червневих лекцій розповіддю про Поля Гогена – французького живописця, скульптора-кераміста, графіка, одного із найвидатніших представників постімпресіонізму.
Часом, сам майстер вважав, що є проклятим від народження. Доля була скупою на подарунки: друзі зникали, а вороги оточували звідусіль. Мистецтво не годувало. Сучасники казали, що лише божевільний придбає хоча б одну його роботу.

Поль Гоген. «Жiнка з тропічним фруктом»

Ряд подорожей до Океанії, а згодом постійне перебування на Таїті та Маркізьких островах подарували Полю Гогену фантастичні враження, що вилилися у створення незабутніх барвистих полотен.

Поль Гоген. «Звiдки ми прийшли? Хто ми? Куди ми йдемо?», 1897 (1898)

Нескінченні пошуки свого «я», втрата рідних людей, численні непорозуміння робили часом так, що художник сам горнувся до рук смерті. Проте знайшовши щастя, здобувши право на розкішне та безтурботне життя, за іронією долі його земний шлях було завершено.

Поль Гоген. «О, у тебе ревнощі!», 1892

Отже, запрошуємо до кафе «Ван Гог» на зустріч із неординарним майстром та екзотичним мистецтвом!

Вхід вільний.

Адреса музею: м. Дніпропетровськ, вул. Червона площа, 5-А.
Тел.: /096/ 610 37 96, /099/ 068 31 68, /0562/ 32 04 31