Запрошуємо на лекцію на даху "Магія імпресіонізму"! -Музей українського живопису

Запрошуємо на лекцію на даху «Магія імпресіонізму»!

У програмі: авторська лекція сучасного мистецтвознавця, виставка дніпровських художників (прямо тут, на даху), келих вина для кожного учасника та осінній жовтогарячий сансет.
Натхненна зустріч з професійним мистецтвознавцем відбудеться 23 вересня о 19:00.
Квитки на лекцію «Магія імпресіонізму» можна купити за цим посиланням:
Запрошуємо Вас зустріти останній теплий захід сонця у цьому сезоні та послухати про французьких художників, які назавжди змінили світ мистецтва!
Імпресіоністи дуже любили спостерігати за природою та зображати свої враження від побаченого. Тому ми теж зустрінемося на відкритому повітрі і спробуємо подивитися на світ їхніми очима (чистими та захопленими). У цьому нам допоможе професійний мистецтвознавець Музею українського живопису.
А ще з нашої даху — найкрасивіший вид на історичний центр Дніпра!
 Для того, щоб глибше вивчити тему імпресіонізму рекомендуємо також відвідати діджитал-виставку «Магія імпресіонізму. Моне, Ренуар».
 Квитки на експозицію можна придбати за посиланням: