З Днем народження, пане Шерешевський! -Музей українського живопису

З Днем народження, пане Шерешевський!

25 лютого свій День Народження святкує художник Владислав Шерешевський. Команда Музею Українського живопису вітає шановного метра і бажає многая літа. А ще, з нетерпінням чекає на персональну виставку маестро у стінах Музею українського живопису.

Хто такий Шерешевський? Називають його по різному. І художник-пересмішник. І майстер саркастичного живопису. Втім, сам Владислав з гумором називає себе «останнім класиком». Бо таких, хто маскується під «сучасне мистецтво» — багато, і боронити від профанацій художню галузь немає сенсу, — каже пан Шерешевський. Він просто залишається живописцем високого ґатунку і наголошує — займається живописом, а не «розважає».

1

3

2

Втім, для Шерешевського немає цензури і він абсолютно не намагається сподобатися аудиторії. Пише так, як з нього «пре». Картина, образ, мотив в голові народжується і майстер його виплескує. Часто-густо його полотна попирають усі засади пуританської моралі. Для нього немає теми закритої табу. У його картинах і гумор, і еротика, і політична сатира, і гримаса на усталені істини. Він відгукується на всі процеси, якими живе сучасне суспільство.

10

9

8

4

5

7

1211

Отже, з 24 березня в Музеї українського живопису — неймовірний і скандальний — Владислав Шерешевський. Місто в очікуванні. Маестро в процесі підготовки.