З днем народження, кохане місто! -Музей українського живопису

З днем народження, кохане місто!

Місто святкує свій день народження. А день народження – це обов’язково подарунки. Музей не міг залишатися осторонь. З самого ранку почався монтаж експозиції фондових творів Музею. До участі у виставці долучилися і студенти Театрально-художнього коледжу та кафедри дизайну ДНУ.

Насичена яскрава експозиція виставки стала простором для численних майстер-класів просто неба. Викладач школи малювання  знайомила усіх охочих з технікою роботи пастеллю.

Майстерня графіки та малюнку «Пороги» привернула увагу містян воркшопами з техніки високого друку.

А от скульптуру малих форм можна було виконати власноруч – як класичним способом гончарства, так і з застосуванням новітніх технологій 3D-друку.

1

2

3

4

5

6

7

8

34

11

9

12

50

18

13

30

31

32

14

19

Завітав на свято і мер міста Дніпра Борис Філатов. Майстри-графіки запропонували пану Борису створити власноруч патріотичну гравюру. Сюжет роботи простий і всеохоплюючий: «Дніпро єднає Україну».

_mg_0994

_mg_0992

Далі – утаємничений світ Сходу. Мер міста взяв участь у церемонії урочистого відкриття Музею японської гравюри, перерізавши червону стрічку справжнім самурайським мечем.

_mg_1020

16

Новостворений музей може похвалитися найбільшою колекцію кращих зразків унікального мистецтва відомих майстрів японської гравюри 18-19 ст. Зібрання музею – безмежний простір для наукових досліджень, що об’єднають фахівців, які вивчають проблематику Східного мистецтва.

17

_mg_1026

_mg_1051

_mg_1047

_mg_1056

У рамках святкування Дня міста Музей звернув увагу глядачів на сучасне мистецтво, провівши бліц-фестиваль «Любов до трьох апельсинів». Цікава концептуальна експозиція об’єднала творчі звершення талановитої молоді. Авторські твори пов’язалися між собою рядками з відомої ф’яби 18 століття. А от яким видався синтез сучасного образотворчого мистецтва та класичної казки – вирішувати вам!

60

61