Мистецький світ. Ми знаємо дорогу-Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

Японія у Дніпрі – запрошуємо на екскурсію

alt
Яку таємницю приховує мистецький напрямок «укійо-е»? Одна з провідних шкіл пізнього середньовіччя стала дзеркалом міського життя на зламі двох епох: періоду Едо та Мейдзі. Подібне мистецтво перетворилося у колосальну мистецьку силу не лише у Японії, а й у цілому світі. Монохромна гравюра набувала барв, змінювалися традиційні жанри, набуваючи багатогранності, народжувалися численні школи та художні династії.

 

Дізнатися тонкощі процесу створення ксилографії, познайомитися з легендами та міфами, цікавими історичними моментами, розглянути представлені роботи у контексті тогочасної історії японського мистецтва допоможуть щоденні екскурсії у Музеї українського живопису. До Ваших послуг наші фахівці – Людмила Тверська і Володимир Маліков.

У самісінькому центрі міста посеред липневої спеки унікальний оазис –  у залах Музею українського живопису – ковток прохолодного повітря, інтелектуальне насичення і знайомство з культурою та мистецтвом країни Сонця, що сходить.

Нагадуємо – виставка триває до 31 серпня.

1

2

3

9

4

5

8

6

10

7

На фото – мистецтвознавець, заслужений працівник культури України Людмила Тверська проводить екскурсію для працівників Дніпровського історичного музею ім. Д. Яворницького.

Похожие записи: