ЯлинкоКіт вже готує ВАМ привіт! -Музей українського живопису

ЯлинкоКіт вже готує ВАМ привіт!

Арт-інсталяція, мистецький об’єкт, новорічний подарунок місту. ЯлинкоКіт відучора мешкає у Музейному саду. Триметрова скульптура зеленого пухнастика, прикрашена новорічним дощиком. Котик має дивовижну властивість: вміє виконувати бажання.

Ідея створення такої незвичайної ялинки належить засновнику Музею українського живопису Олегу Наумову. Від ідеї до втілення — минуло 10 днів.

І ось він красунчик – радує око.

На урочисте знайомство музейники запросили діток сиріт. Знайомили малечу з новеньким диво-персонажем Дід Мороз та Снігуронька. Діти розказували віршики, співали новорічні пісеньки і робили селфі з Ялинкокотиком. А ще загадували найпотаємніші бажання. Один хлопчик розчулив журналістку 34 каналу до сліз. Сказав, що мріє про те, щоб з дитбудинку його забрала МАМА!

1

2

21

3

22

14

ЯлинкоКіт вже готує всім привіт,

Має він котячу вроду,

Любить різну він погоду,

Ти на вушко прошепочиш,

Виконає він, що хочеш!

Унікальний супер-кіт

Вам відкриє дивний світ!

10

11

13

4

5

6

7

8

9

12

23

Познайомитися з Ялинкокотиком можна у Музейному саду. Він чатуватиме тут впродовж усіх свят. Тож приходьте, милуйтеся. І загадуйте бажання!