Як працює Музей українського живопису під час карантину -Музей українського живопису

Як працює Музей українського живопису під час карантину

Ми запроваджуємо часткові обмеження у зв'язку із cитуацією у країні

До уваги відвідувачів!

Музей українського живопису запроваджує часткові обмеження у зв’язку із карантином:

— Під час проведення екскурсій по виставці “Іван Марчук: секрети геніальності” у ARTAREA Dnipro (мистецький простір, створений на базі музею) кількість відвідувачів у групі не має перевищувати 30 осіб одночасно.

— Під час проведення екскурсій по виставці пам’яті мистецтвознавиці Людмили Тверської «Мистецтво життя» кількість відвідувачів у групі не має перевищувати 30 осіб одночасно.

— Загалом на всіх поверхах музею дозволено перебувати відвідувачам у кількості, що не перевищує 200 осіб.

— Скасовуються проведення усіх майстер-класів.

— Відкладається офіційне відкриття Майстерні реставрації графіки та документальних матеріалів.

— Тимчасово призупинені заняття у Дитячій художній школі.

— Еко-вечірка «Усвідомлене споживання» та прем’єра моноп’єси «Чиясь кров»  відкладаються на другу половину квітня. Слідкуйте за анонсами!

Розклад роботи Музею лишається незмінним, однак може коригуватися у залежності від рішень Кабміну та органів місцевого самоврядування.

Просимо Вас бути спокійними та стежити за власним здоров’ям. Не відвідуйте публічні місця, якщо відчуваєте симптоми нездужання. Пам’ятайте, що карантин також може бути мистецьким!