Вихідні на даху Музею українського живопису -Музей українського живопису

Вихідні на даху Музею українського живопису

У Музеї українського живопису скульптор Олександр Мілов прочитав безкоштовну лекцію та провів воркшоп, на якому поділився секретами своєї творчої "кухні".
Цієї п’ятниці 28 серпня на даху Музею українського живопису ми зустрінемось з Max Paragraph
Початок о 19:00.
Пісні Макса можна описати як «акустичний експериментальний поп-блюз з елементами космічного кантрі». Подорожуючи з гітарою, стомпбоксом і гармошкою, Макс збирає історії та різні космічні звуки, щоб створити особливу атмосферу для кожної пісні на своїх концертах.
«Кажуть, що моя музика нагадує саундтреки до каліфорнійських серіалів. Іноді вважають що це блюз, або кантрі. Але я знаю точно — це музика натхненна життям, а рецепт простий: справжні історії, трохи фантазії , і ще дещо…» — говорить Макс.
Кількість місць на дах обмежена, ми рекомендуємо купувати квитки заздалегідь за цим посиланням.

У суботу 29 серпня на дніпрян чекає  вечір інструментального джазу.
Denis Malenko Trio — це проєкт молодого джаз гітариста, педагога. Основною особливістю є авторські композиції, а так само всім відомі Джазові стандарти в оригінальних аранжуваннях.

denis

Початок о 19:00.

Кількість місць на дах обмежена, ми рекомендуємо купувати квитки заздалегідь за цим посиланням.

Шукайте нас за адресою: Дніпро, площа Троїцька 5-А.