Він приїхав і обіцяє класику, шок та кіч. -Музей українського живопису

Він приїхав і обіцяє класику, шок та кіч.

Вони вже в нас! 150 робіт Владислава Шерешевського дісталися Музею українського живопису. Під покровом березневої ночі. Акуратно та професійно запаковані картини метра подолали шлях від Києва до Дніпра.

Вже в понеділок 21 березня сам Владислав Шерешевський приїжджає до Дніпропетровська. І вже з 10 години ранку разом із командою музею візьметься за упорядкування експозиції виставки, урочисте відкриття якої заплановане на 23 березня.

Наразі вже відомо – виставка неоднозначна. Не стандартна. Тут є картини і хуліганські, і пронизані політичною іронією.

Планується концептуальне авангардне відкриття виставки. Повірте на слово – скучати не доведеться нікому.

1

2

3

4

5

Отже, 23 березня – урочисте відкриття виставки «Супер-супер маркет» Владислава Шерешевського. Вже від 24 березня – виставка доступна для перегляду містянам та гостям.

7

6