Від 5 до 105 років: екскурсії до Музею - справа у подачі ! -Музей українського живопису

Від 5 до 105 років: екскурсії до Музею — справа у подачі !

Як завоювати популярність? Цікавою подачею. Форматом, який трохи інакший ніж у колег. Музей українського живопису набирає обертів і збільшує коло прихильників. Одне з направлень - екскурсія.

Цією цариною майстерно володіють Володимир Маліков та Людмила Тверська.

Записатися на екскурсію до Володимира охочих багато. Він молодий, оперує цікавою лексикою, вміє подати «зрозумілою» мовою. Володя каже, що стандартні підходи до роботи він не використовує. Усе залежить від аудиторії. Якщо це маленькі діти — початкова школа — і слова, і підхід один, втім і дорослих потрібно «фільтрувати». Відвідувачі можуть бути «підкованими» у мистецтві, — це один діалог, якщо люди абсолютно далекі від мистецької царини — тут і розмова інша.

Головне, тримати інтерес!

Людмила Тверська — фантастична жінка. Заслужений працівник культури, мистецтвознавець. Коли пані Тверську гостинно запросили працювати до Музею, вона прийшла і сказала: «Забудьте про мої регалії. Я прийшла до вас вчитися! Молодість, професіоналізм іншої формації, — буду всотувати». Пані Людмила — людина 20 століття. Абсолютно не пристосована до гаджетів та інтернету. Втім, вже майстерно оперує сучасною лексикою. Про селфі шуткує: це такий автопортрет, що його самостійно знімають на телефон. Екскурсії та лекції в Людмили Володимирівни — це ґрунтовний масив інформації. Вона віртуозно вміє по манері та «почерку» визначити художника.

Тож, обирайте екскурсовода і гостинно запрошуємо на екскурсію!