В Музеї українського живопису можна побачити відео-арт за мотивами творчості Моне та Ренуара -Музей українського живопису

До дня міста запрошуємо на виставку “ Магія імпресіонізму”!
Сьогодні, 9 вересня, почала роботу нова діджитал-інсталяція «Магія імпресіонізму. Моне, Ренуар» у мистецькому просторі ARTAREA Dnipro (2 поверх Музею українського живопису).
Експозиція складається із трьох частин:
— Перший блок присвячено одному із засновників імпресіонізму, Клоду Моне. Тут Ви можете відчути літнє тепло, насолодитися соковитою зеленню, помилуватися квітами, прозорою водою та яскравим сонячним світлом.
— Другий блок виставки — творчість Огюста Ренуара, ще одного з найвідоміших у світі представників імпресіонізму. Хоча його шлях до визнання не був надто легким та безхмарним, твори Ренуара — це абсолютне тепло, м’якість та переливи кольорів.
— Третій блок виставки — оригінали робіт дніпровських майстрів, які надихнулися імпресіонізмом.
Шукайте нас за адресою: Дніпро, площа Троїцька 5-А
Графік роботи:
З середи по неділю-з 11:00 до 19:00.
Понеділок, вівторок  вихідні.
Сеанси стартують на початку кожної години, після цього у приміщенні будуть відбуватися провітрювання та вологе прибирання.
Вартість квитків:
Будні дні (ср-пт):
Повний — 150 грн.
Ветерани війни, пенсіонери, студенти, діти віком від 7 до 16 років – 75 грн.
Дiти до 7 рокiв та люди з iнвалiдністю – безкоштовно.
Святкові та вихідні дні (сб-нд):
Повний — 200 грн.
Ветерани війни, пенсіонери, студенти, діти віком від 7 до 16 років – 100 грн.
Дiти до 7 рокiв та люди з iнвалiдністю – безкоштовно.
Квитки можна купити за цим посиланням: http://surl.li/ffox