Відкриття виставок в онлайн-режимі. Нова форма спілкування з глядачами. -Музей українського живопису

Відкриття виставок в онлайн-режимі. Нова форма спілкування з глядачами.

Анатолій Жежер і Олександр Рєзнік – різні художні світи. Різна тематика. Різні форми самовираження... Автори у залі. Аплодисменти...

Сіно… лаванда… бузина у колбочках… Забутьте про феншуй. Усе це розмаїття флори у музейних залах лише підкреслюють колорит, автентичність, поетику художників. Правильна побудова композиції виставки, мистецтвознавча оцінка, флористичний креатив, друк художніх альбомів, увага ЗМІ. Але Музей українського живопису пішов далі. Вперше усю церемонію урочистого відкриття, неформальне спілкування гостей та виступи авторів в режимі реального часу Музей видавав наживо – на власний сайт та Дніпропетровський телеканал ОТВ.

За сценарієм телетрансляцію було розбито на три окремі блоки. Аби глядач не втомлювався відеоконтент урізноманітнили матеріалами про авторів в режимі сюжетів-портретів. Глядач мав змогу віртуальної екскурсії залами Музею. Обов’язковою складовою сценарію стали короткі експертні оцінки робіт художників з вуст знаних мистецтвознавців, і безпосередньо глядацька реакція. Висловити власні враження у режимі прямого ефіру мав змогу кожен бажаючий. Працював окремий гостевій майданчик. Подібну форму спілкування Музей українського живопису планує втілювати і надалі. Динамічно. Інтерактивно. Сучасно. Колектив музею упевнений: мистецтво, щоб бути цікавим кожному, має шукати цікаву форму, аби рафінована суть стала надбанням не лише вузького кола шанувальників.

«Рідна хата»

Вхід на виставки вільний!

Адреса Музею українського живопису: Дніпропетровськ, вул. Червона Площа,5-а (біля Троїцького собору).
Музей працює: середа – неділя, 11:00 – 19:00
Тел.: 32-04-31, (096) 610 3796, (099) 068 3168