У неділю - лекція про Рубенса -Музей українського живопису

У неділю — лекція про Рубенса

28 червня о 16.00 у галереї-кафе «Ван-Гог» гортаємо яскраві сторінки творчості неперевершеного Пітера Пауля Рубенса (1577-1640) - фламандського живописця, одного із найвизначніших представників епохи бароко.

Митець був наділений численними благородними рисами , що досить необхідні як для значних звершень у мистецтві, так і для успіху у колі митців: потужним інтелектом, неймовірною працездатністю, приємною зовнішністю, дивовижним даром відчуття гармонії.

Автопортрет Рубенса з першою дружиною Iзабелою Брандт. 1609-10 рр.

Рубенс був майстром, що ніколи не відчував сумнівів та не знав розчарувань у власній творчості.

Рубенс. «Венера перед дзеркалом». 1615

Який образ не створював би майстер – чарівну Венеру чи задумливу Божу Матір з дитиною на руках, алегоричні образи святих чи родючий пейзаж, що проглядався з вікна майстерні – усі твори без виключення завжди звучали немов гімн, що прославляв красу та довершеність оточуючого світу.

Рубенс. «Три грацii». 1639

Вхід вільний.

Адреса музею: м. Дніпропетровськ, вул. Червона площа, 5-А.
Тел.: /096/ 610 37 96, /099/ 068 31 68, /0562/ 32 04 31