У Музеї українського живопису відкривається перша виставка після карантину -Музей українського живопису

У Музеї українського живопису відкривається перша виставка після карантину

Шановні друзі, запрошуємо Вас на відкриття виставки дніпровського художника Тараса Триндика “Мантри живопису”, яке відбудеться 18 червня о 17 00.

Шукайте Музей українського живопису за адресою: площа Троїцька 5-А (3 поверх).

Більшість картин Тарас Триндик створив під час карантину.

Тарас Трындык

“Ліки проти поганого настрою” – так критики називають роботи майстра. Його пейзажі та абстрактні композиції створюють настрій та навіть занурюють в медитацію.

У творчості відомого дніпровського художника Тараса Триндика поєднуються реалізм з грою форм. В його доробку є великі абстрактні полотна, написані ніжно і тонко, сумні поетичні пейзажі, портрети, де зображені здаються прибульцями з паралельного світу. На противагу колірній феєрії в живописі Тараса Триндик є й драматична монохромність: червона, жовта, коричнева та чорна.

В роботах художника панують «пошуки краси», споглядання яких рятує від поганого настрою. За словами Тараса Триндика, в мистецтві його привертає все, крім політики, життєвих проблем і побутового бруду. Він вважає, що для художника важливо всотати академічну інформацію та манеру інших майстрів. А потім почути себе та не наслідувати нікого.

За посиланням ще більше інформації про Тараса Триндика: