Твори В'ячеслава Ховаєва поповнили фонди Музею -Музей українського живопису

Твори В’ячеслава Ховаєва поповнили фонди Музею

Зібрання творів дніпровських художників у Музеї українського живопису поповнилося картинами, малюнками та документами відомого митця, живописця та графіка В'ячеслава Ховаєва.

Про митця:

Ховаєв В’ячеслав Олександрович.

Живописець і графік, один з корифеїв дніпропетровської художньої школи. Почав викладати і виставлятися незадовго до початку радянсько-німецької війни.

Народився 29 вересня 1911 року в Катеринославі (зараз — м.Дніпро).

У 1930-32 рр навчався в Дніпропетровському державному художньому училищі.

У 1939 р закінчив факультет живопису Всеросійської Академії мистецтв у Ленінграді (Санкт-Петербург). Керівники майстерні — Ісаак Ізраїлевич Бродський, Олександр Михайлович Любимов. Дипломна робота — «Папанінці».

Працював у галузі станкового живопису та графіки. Брав участь у виставках всесоюзних і обласних з 1939 р, в республіканських — з 1951 р.

Член спілки художників СРСР з 1954 року.

Помер 26 липня 1977 року в Дніпропетровську.

Твори зберігаються в Дніпропетровському художньому музеї, Музеї українського живопису, м.Дніпро, Національному художньому музеї України, приватних колекціях…

Роботи В’ячеслава Ховаєва з нових надходжень