Триває виставка живопису «Одна родина» -Музей українського живопису

Триває виставка живопису «Одна родина»

В Музеї українського живопису триває виставка творів трьох поколінь митців родини Чернявських – Георгія, Володимира, Костянтина.

Гостинні зали Музею українського живопису запрошують переглянути виставку робіт відомих українських художників-живописців Георгія, Володимира і Костянтина Чернявських.

Георгій Георгійович Чернявський – народний художник України, лауреат Національної премії України ім. Т.Г.Шевченка. Роботи майстра - гордість музейного зібрання, які дають уявлення про постать митця та його вплив на творчу манеру художників-послідовників.

Віктор Ковтун. «Портрет Г.Г. Чернявського», 2015

Георгій Чернявський. «Полум’яніють Карпати», 1981

Георгій Чернявський. «Вівці»

Георгій Чернявський. «На озері Рица», 1964

Костянтин і Володимир Чернявські

Син живописьця – Володимир Чернявський – відомий київський художник, член НСХУ (1985), кандидат архітектури.

Онук видатного майстра – Костянтин Чернявський – художник, відповідальний секретар НСХУ, кандидат мистецтвознавства, доцент, завідувач кафедри малюнка та живопису Київського національного університету технологій та дизайну.

Роботи Костянтина Чернявського

Костянтин Чернявський. «Моя Україна», 2013

Костянтин Чернявський. «Квіти в моєму саду», 2013

Костянтин Чернявський. «Новгород-Сіверський», 2012

Костянтин Чернявський. «Одне життя - одна любов»

Костянтин Чернявський. «Горіла шина (Майдан)». 2014

Роботи Костянтина Чернявського

Вхід - вільний.

Адреса музею: м. Дніпропетровськ, вул. Червона площа, 5-А.
Музей працює: середа-неділя, з 11.00 до 19.00
Тел.: /096/ 610 37 96, /099/ 068 31 68, /0562/ 32 04 31