Триває виставка «Муза і майстер» -Музей українського живопису

Триває виставка «Муза і майстер»

В Музеї українського живопису працює виставка творів народного художника України, лауреата Державної премії України ім. Т.Г. Шевченка Феодосія Гуменюка та його дружини Наталії Павленко.

77 творів, представлених у експозиції виставки, розкривають повноту таланту та творчої наснаги Наталії Павленко та Феодосія Гуменюка, поєднаних долею та мистецтвом. Творчий доробок Феодосія Гуменюка гармонійно поєднує авангард із традиціями. Виразна декоративність та надзвичайна образність властиві творам майстра. Вдалий композиційний лад, сполучення просторів, гармонійне співіснування героїв, довершеність орнаментів, а також відчуття ритму, кольору, фактури якнайкраще характеризують художньо-образну мову робіт Феодосія Гуменюка. Тематика його творчості звертається до істинної української ментальності.

Боротьба козака з янголом. Папiр, акварель

В похiд. 1989. Папiр, акварель

В пустелi. 1992. Папiр, пастель

Феодосій Гуменюк вдало експериментує із техніками. Акварель, пастель, графітний та кольорові олівці – художній арсенал, що дав змогу автору створити неперевершені роботи у царині графіки. Запрошуємо на власні очі переглянути експозицію творів одного з провідних майстрів сучасного українського живопису в нашому музеї.

Гетьман та Бунчужний. 1993. Папiр, акварель

Дзвони. Папiр, акварель

Добрий вечiр. 1987. Папiр, акварель

Заклик весни. 1990. Папір, олівець

Закликання весни. 1990. Папiр, акварель

Коли прийде весна на Подiлля. 2007. Папір, олівець

Моя Украiна. 1978. Папір, олівець

Писанка. Папiр, акварель

Виставка «Муза і майстер» експонується у залах Музею українського живопису до 15 квітня.

Музей працює: середа-неділя, 11:00 – 19:00
Адреса: Дніпропетровськ, вул. Червона пл., 5-А (поруч із Троїцьким собором).
Вхід – вільний.