Триває благодійна виставка студентських робіт -Музей українського живопису

Триває благодійна виставка студентських робіт

В Музеї українського живопису підбито підсумки другого етапу благодійної виставки-продажу творчих робіт студентів ДНУ.

У залах Музею українського живопису продовжує експонуватися благодійна виставка-продаж творчих робіт студентів кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара. Головна мета виставки – зібрати кошти на лікування та реабілітацію воїнів, постраждалих під час проведення АТО.
По завершенні чергового етапу, представниками музею у присутності волонтера та представника ДНУ було розкрито бокс для збору благодійних коштів. Цього разу сума допомоги склала 7876 грн., враховуючи кошти від продажу картин та пожертви відвідувачів музею. Нагадаємо, що у ході першого етапу, який відбувся у грудні, було зібрано 5100 грн. Загалом продано 14 картин.

Виставка триває, поспішайте відвідати музей та долучитися до благодійної акції. Краса не лише лікує душу, але й рятує життя.

Музей працює: середа-неділя, 11:00 – 19:00
Адреса: Дніпропетровськ, вул. Червона пл., 5-А (поруч із Троїцьким собором).
Вхід – вільний.