Ціль створення проекту «Мистецтво точки» охоплює усю минулу та сучасну практику модернізму і формулює певний код або логотип у вигляді точки. Це дозволяє вільно мандрувати по стилям та течіям, залишаючись при цьому у контексті індивідуальної пізнаваності та концептуальної значимості твору…
«Мистецтво точки» ( художній проект, автор розпочав у 2001 році – триває донині) – персоніфіковані, уявні проекції прообразу макро- та мікрокосмосу, на образи світу, що створені у мистецтві.
Відкриття виставки художник оформив досить сміливо та незвично. Рок-музиканти та йоги у асанах. А ще димова завіса… Подібний антураж – за задумом художника мав допомогти відвідувачам зануритися в атмосферу виставки.
Навіть засновник музею Олег Наумов «вжився» у образ і до мікрофону вийшов у незвичній ковдрі на плечах.
Людмила Тверська наголосила на тому, що сучасне мистецтво поясненням не підлягає. Потрібно «відкривати» усі шухляди мозку і просто думати, сприймати, аналізувати і робити власні висновки.
На третьому – «Зимовий сад» Олексія Коваля.
«Зимовий сад» — виставка, в експозиції якої вперше вдалося зібрати разом усі серії робіт Олексія Коваля, видатного художника, який виконав свої роботи у техніці гарячої емалі. Олексій не просто майстер, що опанував надскладну техніку, це людина, яка побачила світ, пізнала різні культури, це філософ із дуже глибоким і поетичним баченням.