Святий Миколай завітав до чемних і талановитих. -Музей українського живопису

Святий Миколай завітав до чемних і талановитих.

Напередодні одного з улюблених дитячих свят - Дня Святого Миколая - Музей українського живопису та Майстерня українського театру Ґерць подарували дніпровським діткам-сиротам благодійну виставу, під назвою КНИГА МИКОЛАЯ.

Близько 60-ти дітей, позбавлених батьківського піклування, завітали до Музею, аби зануритися в атмосферу українського свята. Казкову атмосферу дитячого свята створювали і геніальні твори народної мисткині Марії Примаченко.

Святий Миколай — чудотворець, доброчинець, чарівник. У ніч на 19 грудня, у день його пам’яті, він розносить дарунки дітям, вітає з зимою, благословляє на добрі вчинки.

Магічний вертеп для маленьких глядачів. Вічна тема добра і зла. Через образи Чортика і Янгола актори розкривають саму суть свята. Говорять про те, що ж таке потрібно зробити, аби отримати подарунок, а не різочку під подушку. Що таке любов, добро і допомога, яким був Святий Миколай,  і як саме допомагав діткам і чому його вважають святим?