«Світ дитинства: від народження до школи» -Музей українського живопису

«Світ дитинства: від народження до школи»

В Дніпропетровському національному історичному музеї відкрилася виставка «Світ дитинства: від народження до школи».

Міжмузейний виставковий проект залучив до участі Музей українського живопису, Дніпропетровський художній музей та технічний музей «Машини часу».

Наш музей надав для експонування живописні твори А.С. Ткача, М.С. Боровського та Є.С. Логвиненка. Полотна органічно доповнили експозиційні розділи. Зворушливі дитячі образи, що стали героями творів відомих митців, гармонійно поєдналися з представленими ужитковими предметами: дитячими меблями, іграшками, одягом. Сюжети окремих творів звертаються до суворих часів сьогодення: коли безтурботний та щасливий світ дитинства може вмить зникнути у страшному вирі війни.
Синтез різних видів мистецтва повною мірою відтворює у реальності часи минулого.

Виставка триватиме з 26 березня по 28 червня 2015 р.
За адресою: пр. к. Маркса, 16 (історичний музей)

Музей працює кожного дня з 10.00 до 16.15, окрім понеділка та останньої п’ятниці місяця
Телефон для довідок: (0562) 46-34-22