Супермаркет Шерешевського розбурхав місто!-Музей українського живопису

Супермаркет Шерешевського розбурхав місто!

Є таке сленгове слово - «розірвати свідомість». Саме так можна сказати про виставку Владислава Шерешевського «Супер супер маркет», яка відкрилася в Музеї українського живопису 21 березня і триває до 27 квітня.

Неоднозначний гумор, сарказм, авторська іронія. Сама стилістика та подача в Шерешевського смілива і така гротескна. Він сміється над світом, глядачі підхоплюють його посмішку. Усім весело. Втім, немає жодного перекосу. Так він і про політику, так він і про події, якими дихає суспільство наразі, але витончено і у високій власній живописній манері.

Місто запам’ятало театр абсурду, який було влаштовано саме заради підкреслення тональності Шерешевського. Лунтик, Губка Боб, Чебурашка, Скажена Білка А ще балерини на пуантах.  І відомий хіт групи Ленінград «Експонат». Та сама скандальна пісенька про виставку Ван Гога і лабутени.

1

2

3

5

4

Так склалося,  що на виставку пана Шерешевського завітала ціла рок-легенда Борис Гребінщиков. В нього був концерт у Дніпропетровську і зустріч із шанувальниками в Музеї українського живопису. БГ пройшовся залами — посміявся і навіть зустрів свій власний портрет у виконання художника.

6

Заскочив на вогник і мер міста Борис Філатов. Потиснув руку БГ, а потім пробігся залами. Довше затримався у пікантному залі 18+. Тут метр виставив особливі, «смачні» картини. Із глибоким підтекстом і красивою еротичною натурою.

7

21

20

17

19

Книга відгуків музею майорить захопленими зітханнями. Кожен, хто потрапляв на  виставку, не просто задумано ходив залами, а посміхався. Багато хто робив селфі, ще б пак — столичний художник із таким почуттям гумору! Сам Владислав Шерешевський закохався в Дніпропетровськ, особливо у Набережну.

А арт-дилер Владислава Шерешевського Євген Вітошкин зізнався працівникам музею — такого якісного, креативного, гучного проекту ще не робив. Сподобалося! І хоче ще. Тож далі буде!

12

13