"Суб'єктивізація сенсу": авторська екскурсія художниці Лери Літвінової -Музей українського живопису

«Суб’єктивізація сенсу»: авторська екскурсія художниці Лери Літвінової

Ви зможете розпитати майстриню про її життя, творчість та джерела натхнення

Київська художниця Lera Litvinova проведе авторську екскурсію своєю виставкою «Суб’єктивізація сенсу» у Музеї українського живопису (Дніпро, площа Троїцька 5-А).

Приходьте вже у цю суботу, 7 березня о 12:00.

Вхід вільний!

litv 1

Лера Літвінова народилась у м. Фергана (Узбекистан).
Працює у напрямку абстрактного живопису та інсталяції.

Картини художниці знаходяться у приватних колекціях в Україні, Бельгії,Люксембурзі, Німеччині, Китаї, США, ОАЕ та інш.

У 2014 році її знакову серію робіт «Дощ» викупив у свій фонд знаменитий європейський музей Mauermuseum (м. Берлін).

Окрім власної мистецької діяльності Лера Літвінова є успішним куратором вже більш ніж 80 українських та міжнародних проєктів.

У 2019 році художницю включили у рейтинг «Топ 100 успішних українок» за версією видання «Ukrainian people»