Як і характерно для багатьох творів художниці, у натюрморті «Будьте здорові, з урожаєм» композиція побудована навколо центру з пляшкою коньяку, виноградом та хлібом. Традиційно, в картині співіснують два виміри з двома образами натури – реального і фантастичного світу. З одного боку, вона ретельно виписувала трьохмірний світ предметів: пляшку, чашку з ягодами, хлібину, фрукти, овочі. З іншого – створювала «авторський» світ за своїми специфічними законами. У даному випадку ми знову ж таки зустрічаємося з типовими для художниці підбором квітів, їх ракурсами та індивідуальним освітленням елементів композиції. Характерним для творчості К. Білокур є і колористичне рішення натюрморту з поєднанням земного і небесного: світло-блакитного тла, на фоні якого – гірлянда квітів з колосками пшениці та вівса, грон стиглого винограду та калини, а поруч, на темному тлі, земне – краяна хлібина, фрукти, цукрові буряки та картопля.
Цей натюрморт був створений Катериною Василівною після відвідування сільськогосподарської виставки, влаштованої в 1951 р. у селищі Шрамківка. Запросили її працівники Шрамківського райкому КП України – подружжя Григорія та Марії Кулішів. Особисто знайомі з Катериною Василівною, вони часто бували у неї, підтримували її та були в дружніх стосунках.
За їхніми спогадами, картина була написана у 1951–1952 рр. і мала назву «Багата і щедра Полтавська земля», але на звороті картини є напис: «Картину під назвою Будьте здорові з урожаєм присвячую Шрамківській районій КП К. Білокур с. Богданівка на Черкащині квітень 1954». Після приєднання у 1959 р. Шрамківського району до Драбівського подружжя Кулішів переїздить на Полтавщину, забираючи із собою картину, яку в 1971 р. передають на ювілейну виставку художниці, та надсилають до музею дарчий лист із спогадами про її створення.
Катерина Білокур (1900 – 1961) – народний художник України, родом із с. Богданівки колишнього Пирятинського повіту Полтавської губернії (нині –Київська обл.). Селянка, самоука, її життєвий та творчий подвиг – унікальне явище в історії світового живопису.