Роман з каменем. -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

Роман з каменем.

alt
У рамках Днів Пам’яті Вадима Сідура Музей українського живопису проводить Всеукраїнський скульптурний симпозіум просто на березі Дніпра.

Великі кам’яні брили ракушняку вивантажили на березі. З них художники будуть робити власні шедеври.

 

 

 

На Січеславській набережній між готелем Парус та рестораном «Поплавок» кипить робота. Стоїть біла завіса пилу, митці «болгарками» кремсають камінь аби народилися справжні витвори мистецтва.

Курує симпозіумом – Олексій Владіміров, скульптор чиє ім’я відоме в Україні та Європі. Його команда – це справжні професіонали із чималим досвідом роботи, усі вони без винятку віддані своїй справі й впевнені у власних силах.

DSC_4882

На симпозіум приїхали скульптори з Київа, Харкова та Львова.

Є серед них й єдина жінка. Людмила Місько. Пані Людмила робитиме орнамент чоловічої вишиванки. Жінка тільки-но приїхала з симпозіуму, що проходив у Греції, а після дніпровського летить до Туреччини. Пані Людмила каже, — в Україні скульпторок можна перелічити по пальцях. В Європі, ба навіть у тій же Туреччині, дівчат вчать у мистецьких вишах працювати із спеціальною технікою та електрикою для роботи із каменем.

DSC_4878

Олександр Волосенко, скульптор із Києва. З 12 років навчався у Республіканській художній школі, а потім вступив до Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури. Брав участь у багатьох симпозіумах різної тематики. Крім скульптури, займається графікою, живописом, ліпленням

Юрій Місько, Член Спілки художників від 1989 року. Працює в ділянці станкової та монументальної скульптури, об’ємно-просторової пластики в металі, камені, кераміці, майстер психологічного портрету.  Працював старшим викладачем (1992-1999) та доцентом (1999-2015) кафедри скульптури Львівської Національної академії мистецтв.

DSC_4869

Федір Бушманов – наймолодший учасник симпозіуму, втім вже устиг заявити про себе. Його скульптури прикрашають рідний Харків та решту українських міст.

Творитимуть скульптори на Дніпрі три тижні. Отже чекаємо народження геніальних мистецьких творів.

0

Похожие записи: