Різнобарвна «Великодня палітра». Обирай сюжет близький серцю.-Музей українського живопису

Різнобарвна «Великодня палітра». Обирай сюжет близький серцю.

Третій Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку та писанкарства «Великодня палітра»- 2016 у Музеї українського живопису.

Третій Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку та писанкарства «Великодня палітра» — 2016 у Музеї українського живопису представляє Дніпропетровська єпархія та храм рівноапостольного князя Володимира. Урочисте відкриття відбулося 4 травня, а сама виставка триватиме до 14 травня. Цього року на конкурс надіслали 823 роботи з 13 областей ( 20 міст та сіл України). В експозиції представлені близько 600 малюнків та писанки 35 майстрів та юних писанкарів. Вік конкурсантів від 4 до 18 років. Малюнки у трьох номінаціях: «Композиція», «Натюрморт», «Ілюстрація» та «Ілюстрація до великодньої розповіді». Наразі, журі закінчило свою роботу, але на сайті конкурсу триває голосування за приз глядацьких симпатій. Відзначити такою шаною можна 20 найкращих робіт. Отже дивіться. Обирайте. Побачити усі роботи можна у затишній атмосфері Музею українського ивопису.