#Промисловість_надихає -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

#Промисловість_надихає

alt
Компанія Інтерпайп спільно з Музеєм Українського живопису вперше представили унікальний проект: тематичну виставку до професійного свята - Дня металурга, під назвою #Промисловість_надихає

 

На виставці представлено понад 200 фото, завдяки яким стає зрозуміло, як виглядає українська металургія в об’єктивах людей, які побували на заводах компанії, взяли участь в її проектах або навіть спеціально приїхали, щоб провести фотосесію біля промпідприємства. Всіх авторів об’єднує тільки те, що вони в різний час і за різних обставин надихнулися гарячої сталлю, геометрією металургійної продукції або індустріальним пейзажем. А ще – розповіли про це в соцмережах.

Організатори виставки, ІНТЕРПАЙП і Музей українського живопису, зробили підбірку найцікавіших публікацій людей, які побували на заводах, з Instagram і Facebook.

Промисловість – це не лише первинна галузь економіки країни, промисловість – це цікаво, сучасно і технологічно. Переконатись у цьому можна, відвідавши заводи ІНТЕРПАЙП, які є яскравими об’єктами промислового туризму. Щорічно заводи компанії відвідують тисячі гостей: потенційні клієнти, іноземні делегації, колеги за галуззю, студенти, діти співробітників, городяни і, навіть, тибетські монахи!

Один із найбільш цікавих і відомих об’єктів промислового туризму – ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ – перший в Україні металургійний завод, побудований з «нуля» і справжня промислова перлина міста. Завод знаменитий не лише сучасним високотехнологічним виробництвом, а також своїми арт-об’єктами, автором яких є датський художник Олафур Еліассон. З моменту запуску завод відвідало понад 50 тис осіб!

На виставці представлено близько 200 авторських фото

ІНТЕРПАЙП НТЗ – завод з одним із найдовших виробничих цехів у Європі та сучасним і єдиним в Україні виробництвом залізничних коліс.

ІНТЕРПАЙП НТЗ, ІНТРЕПАЙП НІКО ТЬЮБ та ІНТЕРПАЙП НМТЗ сьогодні можуть відвідати городяни і гості міста, школярі, студенти. У цехах гостей цікавить виробничий процес. На території заводів теж багато цікавого – наприклад, парки скульптур із металу, де можна знайти міні-копії Ейфелевої вежі, хмарочосу Бурдж-Халіфа або ж статуї Христа-Спасителя.

Незвичайну добірку скріншотів можна побачити до 21 липня у Музеї українського живопису.

Вхід вільний.

IMG_3675

IMG_3668

IMG_3559

IMG_3592

IMG_3590

IMG_3577

IMG_3540

IMG_3535

IMG_3686

Похожие записи: