Приємний подарунок. Графіка від Самохвалова. -Музей українського живопису

Приємний подарунок. Графіка від Самохвалова.

Відомий дніпропетровський художник-графік Валерій Самохвалов напередодні Міжнародного дня музеїв зробив подарунок Музею українського живопису.

На свята подарунки? Приємно. І дитині і дорослому. І Музею. Валерій Самохвалов - дніпропетровський графік презентував Музею українського живопису чотири власні роботи. «Тополя», «Полум’я», «Юла», «Колесо». Це завжди - характерна манера виконання. Олівець, вугілля чи акварель - малюнок - ніби на «одному диханні», «одним розчерком». Так легко. Здається - сів і змалював те, що наснилося, надумалося. Професійно. Лінії чіткі. Промальовані. Ці чотири роботи - ніби й закодовані у нейтральні назви, втім у кожній з них автор - говорить про любов. Кохання, почуття між чоловіком та жінкою. Виспівує те святе і вічне. «Полум’я» - жінка і чоловік - сплелися в обіймах. «Тополя» - жіночий стан. Струнка, витончена, чуттєва. Природа в образі. Лаконічно. «Юла» і «Колесо» - емоція - дає настрій. Варто - лише придивитися - і у кожного народжується власне трактування. Хтось - бачить сварку, а хтось - примирення, між «Інь» та «Янь». Між чоловіком та жінкою завжди бурхливий коктейль почуттів, тож - правий кожен по своєму. Придивіться до ліній, фантазуйте, вгадайте у контурах фігур силу природи, біблейські мотиви, міфологічні сюжети, загадковість і головне - любов!

Засновник Музею українського живопису Олег Наумов та художник Валерій Самохвалов

Адреса музею: м. Дніпропетровськ, вул. Червона площа, 5-А.
Тел.: /096/ 610 37 96, /099/ 068 31 68, /0562/ 32 04 31