Press party на честь Дня журналіста -Музей українського живопису

Press party на честь Дня журналіста

У стінах Музею українського живопису заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олег Кужман привітав журналістів з  професійним святом Днем журналіста та вручив почесні грамоти.

Неформальне спілкування та мистецька атмосфера додали святу особливого звучання.

ЗМІ сьогодні – це надзвичайно важлива ніша. Телевізор, радіо, друковані та Інтернет-видання – їжа для мозку. Сучасна людина прагне споживати інформацію. Аналізувати та робити власні висновки. Тому, дотримуватися журналістських стандартів, подавати інформацію об’єктивно, з усіма точками зору та сторонами конфлікту – найважливіша місія для справжніх професіоналів.
Від початку конфлікту на Сході України українські журналісти у зоні особливого ризику. Ситуацію в зоні АТО висвітлюють як національні, так і регіональні дніпропетровські засоби масової інформації.
Керівництво області та Музей українського живопису, вітаючи з професійним святом – Днем журналіста, побажали дніпропетровським кореспондентам та власкорам національних ЗМІ мирних новин, творчої наснаги та особистого родинного щастя.

Ірина Скосар, журналіст