Премія «Germinal» знайшла своїх власників -Музей українського живопису

Премія «Germinal» знайшла своїх власників

Директор Музею українського живопису Сергій Бурбело виборов перемогу у  престижному конкурсі молодих живописців «Germinal».

Цю виставку-конкурс запровадив Дніпропетровський художній музей за підтримки Управління культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради. Її мета– допомогти заявити про себе творчим особистостям, які прагнуть розвиватися, підхоплюють нові світові тенденції, активно продукують власні оригінальні ідеї та задуми. Головний приз – це персональна виставка в Художньому музеї у 2016 році.
Цього року для участі у виставці-конкурсу приймалися тільки живописні роботи без жодних жанрових обмежень, вік учасників від 16 до 35 років. Бажаючих взяти участь було аж 62 художники. Журі допустило до конкурсу 27 учасників.
До Дня Незалежності у художньому музеї відкрилася виставка – усі охочі могли переглянути роботи молодих митців. А напередодні Дня міста, 9 вересня, було оголошено переможців конкурсу.

Ними стали – Сергій Бурбело та Світлана Маркітанова. Вітаємо переможців!

Сергiй Бурбело. «Крим. Украiна». 2015

Свiтлана Маркiтанова. «Святий Севастiан». 2014

Свiтлана Маркiтанова. «Чорне сонце». 2015

Тепер перед молодими художниками новий виклик – персональна виставка у стінах Художнього музею наступного року.

Отже, натхнення Вам, митці, і успішної виставки.