Пост-карантин: у Дніпрі відкрилася нова виставка «Мантри живопису» -Музей українського живопису

Пост-карантин: у Дніпрі відкрилася нова виставка «Мантри живопису»

Більшу частину робіт для експозиції Тарас Триндик створив під час ізоляції

«Складалося таке враження, що я йду на роботу першого січня о 8 годині ранку» — згадує Тарас Триндик, — «У величезній семиповерховій будівлі були лише я та охоронець».

Також автор підкреслює, що картини на виставці «Мантри живопису» вийшли такими світлими та життєствердними, бо він майже не дивився телевізор під час ізоляції.

Триндик 3

Назва експозиції — не випадкова. Священні звуки зазвичай заспокоюють тих, хто у них вірить.

Тарас Триндик належить до однієї зі східних релігій, тому розуміє цінність мантр.

Триндик 4

Цікаво, що майстер не дає своїм роботам назв. Вони говорять самі за себе.

Триндик 7
Більше про Тараса Триндика за цим посиланням.

Виставка працює на 3 поверсі Музею українського живопису (Дніпро, площа Троїцька 5-А) з 18 червня 2020 року.

Графік роботи: з середи по неділю з 11 00 до 19 00.

Триндик 5

У будні вхід коштує 75 грн, на вихідних – 100 грн.

Для відвідувачів виставки «Іван Марчук: секрети геніальність» у новому мистецькому просторі Artarea Dnipro (2 поверх Музею українського живопису) квиток на «Мантри живопису» — у подарунок!