Полетіли в мистецько-музичний космос -Музей українського живопису

Полетіли в мистецько-музичний космос

Концерт відбудеться у камерному форматі з усіма нормами карантину, які рекомендують у МОЗ.
Запрошуємо вас послухати інструмент нової ери на виставці Сальвадора Далі.
В п’ятницю, 16 квітня о 18:00 у Музеї українського живопису ( а саме — в мистецькому просторі ARTAREA Dnipro) в гостях музиканти Dan Dneprovskiy та Юлія Остапенко із космічними гангами.
Цей загадковий інструмент був створений у 2000 році двома швейцарцями: Феліксом Ронером та Сабіною Шерер. Він вважається наймолодшим музичним інструментом у світі. Творці й зараз постійно експирементують з формою, кількістю нот та покриттям, прагнучи створити ідеальний ганг. Тому його зовнішній вигляд постійно змінюється.
За легендою, інструмент замовив індійський музика, який хотів грати на «незвичному барабані» руками, але й не бажав носити за собою зайві кілограми. Сучасний ганг складається з двох з’єднаних між собою металевих півкуль: сторони Ding і сторони Gu та важить декілька кіло. Це й додає йому потужного космічного звучання.
Квитки на подію замовляйте за посиланням.
Вільних місць всього 20. Більше не буде. Тому переходьте на сайт просто зараз.