Подвійна, ювілейна й в радість -Музей українського живопису

Подвійна, ювілейна й в радість

Від сьогодні дніпряни можуть насолоджуватися новою виставкою. Урочисто відкрито експозицію Юрія Євдущенко «Минуле та сучасне». У травні пану Юрію виповниться 70 років. А батькові, Палладію Васильовичу, теж відомому художнику, могло бути цьогоріч 100 років. Тому виставка відображає два творчі шляхи, і цілу епоху. Війна, голодомор, перебудова й сучасна реальність очима двох митців.

Привітати Юрія Євдущенка з персональною виставкою прийшли представники Управління культури Дніпровської міської ради. Керівник управління Євген Хорошилов нагородив Юрія Палладійовича Почесною грамотою від міського голови.

Пан Юрій позував перед камерами, журналісти закидали питаннями. Автор трохи зашарівся і пожартував, що писати йому дається краще ніж працювати на камери.

З теплом та вітальними словами зверталися усі: Олег Наумов – засновник Музею українського живопису, друзі-художники, студенти.

Особливо тішить факт того, що нині за підтримки програми Бориса Філатова «Культурна столиця» музей мають можливість безкоштовно відвідувати школярі. І черги на екскурсії адміністрація музею формує на місяці наперед. Отже, високий художній смак дітям ретранслюватиме і виставка пана Євдущенка.