Почався конкурсний відбір картин на виставку “Магія імпресіонізму” -Музей українського живопису

Почався конкурсний відбір картин на виставку “Магія імпресіонізму”

До дня міста запрошуємо дніпровських художників взяти участь у виставці “ Магія імпресіонізму” в арт-просторі ARTAREA Dnipro (на базі Музею українського живопису)!
Діджитал інсталяцію робіт світових майстрів (Моне, Ренуара тощо) та оригінали робіт дніпровських художників Ви зможете побачити з 9 по 23 вересня.
Конкурсний відбір відбувається серед усіх охочих.
Відправляйте фото картин у стилі імпресіонізму на електрону адресу: museum.ua.painting@gmail.com
В описі робіт вкажіть: ПІБ митця, контактний номер телефону, рік створення картини, техніку та розмір.
Кожен художник може подати на конкурс не більше 3 картин.
відбір
Відбір триває до 6 вересня, якщо Ваша робота буде відібрана, ми про це повідомимо, тоді оригінал оформленої картини повинен прибути до ARTAREA Dnipro (площа Троїцька, 5-А) вже 8 вересня до 12:00.