«ПО ЗА» and «Quo vadis», або Народжені любов’ю -Музей українського живопису

«ПО ЗА» and «Quo vadis», або Народжені любов’ю

Музей українського живопису в Ніч у музеї представляє сміливі та неоднозначні скульптурні проекти. Молоді і зухвалі. Студенти Львівської національної академії мистецтв та досвідчений і філософічний Аркадій Гольдман.

Експозиція молодих скульпторів складається із серій рисункових начерків, сучасної скульптури, графіки та живопису.

Арт-проект унікальний тим, що демонструє творчі здобутки саме студентської молоді Львівської національної академії мистецтв, реалізовані переважно ПОЗА межами академічного навчального процесу, та являє собою спільний мистецький доробок студентів різних кафедр (монументально-декоративної скульптури, монументального живопису, сакрального мистецтва, художньої кераміки, металу).

Серед авторів:

Надія Отряжа, Ганна Шумська, Артур Гармідер, Василь Лев, Ксенія Жижій, Василь Гриневич, Богдан Богатчук, Борис Гаврилюк, Андрій Гелитович, Ганна Колісник, Уляна Кульчицька, Орест Денисенко, Олексій Абрамов, Олександр Мацак, Наталя Харів, Петро Грицюк, Володимир Пидляк.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

16

17

18

Аркадій Гольдман трансформує життя крізь призму свого світосприйняття. Скульптор, який не вчився в жодному художньому закладі, він робить власні скульптури з коріння дерев. Можна називати його творчість наївним мистецтвом, втім цілісність та концептуальне навантаження кожного образу вражає.

Людство схоже на пасажирів літака, що летить у небі, і цим пасажирам абсолютно байдуже до маршруту літака і чи зможе він благополучно приземлитися. Як можна визначити шлях конкретної країни, допоки невідомий шлях усього людства? Ставить питання Аркадій Гольдман. Він  46 років займається скульптурою. І намагається через неї донести до людей одне питання: «Quo vadis» ( «Камо грядеши?») — Куди йдеш?

100

101