Підтримайте Музей українського живопису на "Патреон" -Музей українського живопису

Підтримайте Музей українського живопису на «Патреон»

Шановні друзі-відвідувачі!

Підтримайте наш Музей на сайті «Патреон» за цим посиланням: https://www.patreon.com/museum_artarea

Всі ми в курсі ситуації в якій опинилася культурно-мистецькі інституції в Україні через пандемію та період карантину. Весь цей час Музей українського живопису був серцем мистецького життя Дніпра й проєктів, що об’єднували митців та їх поціновувачів з усієї країни. На базі Музею працюють унікальні майстерні, проводилися пленери та симпозіуми, фестивалі, ярмарки, кінопокази, лекції, театральні вистави, перформанси, літературні читання, концерти та благодійні аукціони.

Ми продовжуємо нашу роботу. Останнім досягненням було створення простору digital галереї ARTAREA для демонстрації відео-інсталяцій площею 150 м2, але цього разу нам буде важко без Вашої допомоги.

Саме тому ми пропонуємо Вам підтримати Музей в обмін на вхідні квитки, сувенірну продукцію та майстер-класи. Будемо вдячні!