Пастель не пОстіль, але чуттєвості вимагає стільки ж. -Музей українського живопису

Пастель не пОстіль, але чуттєвості вимагає стільки ж.

25 студентів з різних країн Європи відвідали майстер-клас художника Станіслава Юшкова в Музеї українського живопису, аби здобути перші навички малювання у техніці пастелі.

Майстер-клас з пастелі для студентів. Як малювати у цій техніці? У чому маленькі секрети і головна фішка пастелі? Про це говорив майстер – Станіслав Юшков. Слухали і виводили перші закарлючки – іноземні студенти. Майстер-клас з елементами шоу в Музеї українського живопису.

25 студентів з різних країн Європи спеціально завітали до Музею українського живопису, аби зустрітися з українським художником Станіславом Юшковим та відвідати його персональний майстер-клас у техніці пастелі. Літній університет або Асоціація Генеральних Штатів Студентів Європи (AEGEE) – це політично незалежна і некомерційна організація, яка відкрита для студентів та молодих людей від 18 до 35 років. Сьогодні вона налічує 13 000 членів, активних у близько 200 університетських містах 40 європейських країн, що робить AEGEE найбільшою міждисциплінарною студентською асоціацією в Європі. Таким чином - студенти подорожують світом і збирають корисну інформацію про країни, культуру, національні цінності, історію та менталітет різних народів. Одна група студентів завітала до Дніпропетровська.

У Музеї українського живопису студенти Літнього університету отримали заряд позитивних емоцій та базові знання з малюнку у техніці пастелі. Пан Станіслав, попри мовний бар’єр, легко знайшов спільну мову з гостями, що на три години стали художниками-підмайстерками. Перекладачка переповідала монологи художника, сповнені жартами та гострим гумором. «Наносити малюнок пастельною крейдою потрібно лагідно, ніжно, наче спілкуєшся з коханою жінкою!» - акцентував увагу студентів художник. Ті жваво посміхалися і творили.

Малювали сумлінно. Хто шарж, хто інтер’єрні замальовки, а дехто - про вічне, про кохання. Потім, ще довго бродили музеєм та з цікавістю оглядали експозицію.

Ірина Скосар, журналіст

Адреса Музею українського живопису: Дніпропетровськ, вул. Червона Площа,5-а (біля Троїцького собору).
Музей працює: середа – неділя, 11:00 – 19:00
Вхід - вільний