Парк скульптур. Дія перша. Народження. -Музей українського живопису

Парк скульптур. Дія перша. Народження.

Світова практика демонструє яскраві приклади арт-парків, які зробили невідомі містечка відомими і сприяли стрімкому економічному зростанню населеного пункту. Про надбання культурне годі й казати. Новий дух і абсолютно інакші орієнтири.

Дніпропетровськ на мапі України досі сприймають як місто індустріальне, технічне. Урбаністика — всюди. В архітектурі і світосприйнятті, й мисленні містян. Музей українського живопису намагається кардинально переорієнтувати місто. Зробити акцент на культуру відчутним. Суттєвим, гучним.

Мистецькі симпозіуми — це власний проект музею, за яким майбутнє. Музей дає наснагу, простір, місцину та матеріали митцям. Вони відгукуються власною творчістю. Якщо симпозіуми емальєрів, графіків та живописців — це вже відпрацьована практика, то симпозіум скульпторів — перша проба пера. Перша й вдала!

За майданчик обрали живописну місцину в Дніпропетровській області — Мишурин Ріг. Узбережжя Дніпродзержинського водосховища — красоти, як раз для художнього ока. Дивись, надихайся, твори. Взимку тут на пленері малювали студенти дніпропетровського коледжу, а тепер свої творчі ідеї 10 днів поспіль втілювали молоді скульптори.

1

2

3

4

Дев’ятеро художників-скульпторів стали командою і узялися творити свої шедеври на тему «Кохання». Знайомтеся, перший молодіжний загін скульпторів: Віталій Протосеня (Київ), Максим Тарасов (Львів), Віктор Вовк (Одеса), Надія Отряжа (Дніпропетровськ), Орест Денисенко (Львів), Богдан Ткачук, Олексій Абрамов (Львів), Василь Лев ( Львів), Олена Додатко ( Київ) .

Молоді, гарячі, талановиті. Їх творіння на фото. Слова зайві.

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

Роздивитися і оцінити усі скульптурні витвори можна вже зовсім скоро. Біля Музею українського живопису відкривається Парк Скульптур. Вже 14 травня. Варто прийти і закохатися у мистецтво з каменю.

16

15