Парк скульптур. Дія друга. Напередодні відкриття-Музей українського живопису

Парк скульптур. Дія друга. Напередодні відкриття.

Культурна столиця? Місто художників? Пейзажна алея? Коли чуєш такі словосполучення, то перед очима стає Львів, Київ - і аж ніяк не Дніпропетровськ. Музей українського живопису впевнено продовжує ламати стереотипи і робити місто гарнішим.

До дня Міста Музей подарував містянам Музейний провулок, що єднає площу Героїв Майдану з площею Троїцькою. Стилізація та концептуальне рішення — з натяком на французький Монмартр.

А на Ніч музеїв-2016 дарує — Музейний сад.

Ідейним натхненником створення подібних локацій є засновник Музею українського живопису Олег Наумов, а автором проекту, архітектурного та концептуального рішення — директор Музею українського живопису Сергій Бурбело.

Аби реалізувати цей Парк скульптур, потрібні були, власне, скульптури. Витвори мистецтва з каменю. Справи зі скульптурою Музей ще не мав. Втім, вирішили ризикнути. Оголосили пошук юних Роденів. Бажаючих спробувати знайшлось достатньо. Зібралася команда і вирушила до Мишугиного Рогу на перший Музейний Всеукраїнський симпозіум скульпторів.  10 днів поспіль дев’ятеро художників-скульпторів у складі: Віталій Просеня (Київ), Максим Тарасов (Львів), Віктор Вовк (Одеса), Надія Отряжа (Дніпропетровськ), Орест Денисенко (Львів), Богдан Ткачук, Олексій Абрамов (Львів), творили свої шедеври на тему «Кохання».

Кожен з митців по-своєму відобразив у камінні свою емоцію.

1

2

3

Результат — новий міський Музейний сад. Подібного у Дніпропетровську не існує.  Новий затишний куточок, де можна відпочити від метушні.  Музейний сад з мистецьким антуражем. Доповнюють атмосферу стильні арт-об’єкти від флористів. Тож, приходьте, аби підживитися мистецькою енергетикою.

4

5

6

Відкриття 21 травня о 18.00, мистецька феєрія матиме продовження до пізнього вечора.

У програмі:

15.00 — Музей — одна з площадок — Фестивалю вуличної Музики, де співають:

— in voice

— солісти Дніпропетровської консерваторії ім. Глінки.

18.00 – відкриття Музейного саду.

18.10. — 20.00 — співає Олександр Благодарний.

20.00 — інтелектуальний конкурс — квест.

20.30 — 21.00 —  джаз.

21.00 — Майстерня українського театру Герць.

22.00 — Шоу з вогнем.

7