Олена Мосієвич. Зимовий альбом -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

Олена Мосієвич. Зимовий альбом

alt
Олена Мосієвич – художниця та науковець, чиї мистецькі твори можна упізнати з першого погляду за характерною манерою виконання: переплетення тонких ліній, що створюють ефект мережива на полотні.

«Я досліджую зиму в усіх її проявах – невичерпне джерело живого, розкішного і неймовірно приголомшливого існуючого в природі. Опановую шлях до її візуального різноманіття, фіксую її такою, як пам’ятаю з дитинства – з мерехтливим снігом та скрипучими деревами. Я сумую за зимою, адже вона казкова, цю казку я відтворюю». Олена Мосієвич

Олена – учасниця всеукраїнських та закордонних виставок та проєктів: її роботи експонувалися у Парижі, Празі та Страсбурзі. Учасниця групових, персональних та всеукраїнських виставок у Києві та Дніпрі. Твори зберігаються у приватних колекціях України, Канади та США.

Після років експериментів з технікою, форматом та кольором, віднайшла та сформувала власну стилістику у мистецтві, надаючи велике значення техніці та новаторству у виконанні. Інструменти авторки – пластична лінія, тонкий колірний вислів та гостра ідея.

Художниця народилася 1978 року, проживає у Києві, отримала ступінь PhD одного із найстаріших університетів Східної Європи Києво-Могилянської Академії. Навчалась у студіях визнаних вітчизняних художників.

OM1

27 грудня

11:00 — 19:00

ІІІ поверх

Похожие записи: